ART / Frames / Frame 7223009

nr 722 3009

FRAME

19th century, 81x61, minor damages.

1800-tal, 81x61

Condition: mindre skador

1500

SEK 1200

Monday October 31 2011
at 19:08:42

30/10 10:46:00 1      Vinnande bud
31/10 19:03:42 2      1.100 kr